FIJNE FEESTDAGEN!!

Dag iedereen,
Vrijdagavond 23/12 gaat de laatste training van dit jaar door. Alvorens de kerstvakantie in te gaan, willen wij jullie eraan herinneren dat de inschrijvingen voor volgende activiteiten open staan:
MARATHON op zaterdag 28/01/2023
AVONTURENWEEKEND 31/03 tem 02/04/2023 (slechts 1 plaats beschikbaar!)
BUTGENBACH 10/04 tem 14/04/2023
ZOMERKAMP van 14/08 tem vrijdag 18/08/23

***********************************************************************
Jullie hebben waarschijnlijk wel al vernomen dat alle survivalbrevetten verdwijnen uit het gamma bij isb. Wij (vooral trainer Sander Mot, DANK u wel!) zijn niet bij de pakken blijven zitten en hebben in de plaats van 4 survivals, 10 andere overlevingsbrevetten uitgewerkt. Voor ieder wat wils, van makkelijk tot zeer pittig…Eens je alle overlevingsbrevetten behaald hebt, zijn jullie klaar voor het hoger reddersbrevet! Uiteraard blijven alle andere afstandsbrevetten (25m tot en met 10km) verder bestaan. In het kader van deze nieuwe leerlijn zijn we dus op zoek naar iemand die goed (en graag wil) kan tekenen.
Ben je lid van onze club en wil jij ons helpen? Ken jij iemand die ons kan helpen met het maken van mooie illustraties/tekeningen? Laat het ons zeker weten!
De bedoeling is dat we alles klaar hebben tegen de brevetavond van volgend zwemseizoen.
***********************************************************************
Wij wensen jullie allemaal héle fijne en gezellige feestdagen toe!

Het volledige MICO- team.