ZWEMSEIZOEN 2023 – 2024

Hallo iedereen, 

Zoals jullie allemaal al wel weten is het zwembad in Ninove ondertussen gesloten. Spijtig genoeg zijn wij dan ook op zoek moeten gaan naar een zo goed mogelijk alternatief. Dit was niet zo gemakkelijk, maar het is ons toch gelukt. Onder het motto ‘ verandering van spijs, doet eten’, laat jullie dus niet afschrikken om je opnieuw aan te sluiten bij onze club. 
Op de website bij het tabblad ‘Zwemclub (TRAINING)’ kunnen jullie onze nieuwe trainingsuren terugvinden. Via het tabblad ‘Documenten’ kunnen jullie vanaf 14 juli ook al inschrijven voor het nieuwe seizoen. Gelieve dit seizoen tijdig in te schrijven, want de plaatsen zijn beperkter dan andere seizoenen. 

De start van het seizoen is, zoals van oudsher, opnieuw de eerste vrijdag (06/10) en zaterdag (07/10) van oktober.

Wij hopen opnieuw op een talrijke opkomst!
De trainers zijn er alvast klaar voor!

Groetjes, 

Het Mi – Co team.